Sevgili Arkadaşlar,

Birlikten kuvvet doğar ilkesi gereği küçük yatırımlarımızı bir araya getirerek büyük yatırımlara dönüştürebilmek amacıyla 27 Kasım 2014 tarihinde S.S.İncek Yaşampark Konut Yapı Kooperatifini kurduk.

Yaptığımız araştırmalar; geçmişte sadece büyük arsalı düşük inşaat alanlı villa yapımına müsait olan, ancak son yıllarda çok katlı yapılara müsait hale gelen İncek bölgesinde büyük ve başarılı inşaat şirketlerinin (AKFEN İnşaat, Sinpaş GYO) site tarzında çok katlı konut arzı yaratmaları, bölgedeki ana yol ve bulvarların yenilenmesi ve belki de en önemlisi Çankaya’ya (şehir merkezine) alternatif bulvarla buradan geçilmesi, İncek bölgesinin Ankara’da yakın geleceğin yıldız bölgesi olmaya en yakın bölgelerinden biri olduğunu göstermiştir.

İncek bölgesinde yaptığımız araştrmalar sonucunda ise;

–      Tulumtaş bölgesinin İncek Bulvarının doğal uzantısı üzerinde olması,

–      Tulumtaş’ta İncek Bulvarının devamı olan bulvar çalışmasının başlamış olması,

–      Tulumtaş’ın; İstanbul, Eskişehir, Samsun (Havaalanı), Konya ile otoban bağlantısının bulunması ve otoban kavşağında yer alması,

–      Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi tarafından, “Gölbaşı İlçesi Tulumtaş ve Koparan Mahalleleri Kentsel Gelişim Projesi 2.Etap 1/5000 ölçekli Nazım İmar Planı”nın 16 Ocak 2015 tarih itibariyle nihai olarak onaylanmış olması,

–      Bölgedeki imarın villa imarından farklı olarak 1 emsal değeri ile  (Yani yüksek kat) çıkmış olması,

–      Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi tarafından onaylanan ve Gölbaşı Belediyesi tarafından parselasyonu tamamlanıp imarlı tapuların verilecek olması nedeniyle Ankara’nın yeni rant bölgesi ve yaşam alanı olacağı kanaatine vardık.

İmarlı tapuların dağıtımından önce sizin de bu yatırıma ortak olmanız, imarlı tapu dağıtımından sonra oluşacak yüksek fiyat artışlarından yararlanmanızı sağlayacaktır.

Kooperatife üye olmak için;

1-Üyelik dilekçesi, 2 Fotoğraf, Nüfus Cüzdanı Fotokopisini kooperatif yönetimine vermeniz,

2- İncek Yaşampark Kooperatifi adına açılan Vakıfbank Eryaman Şubesi IBAN: TR 58 0001 5001 5800 7302 9086 11 nolu hesaba her bir pay için 100 TL sermaye katılım payı yatırmanız gerekmektedir.

Konu ile ilgilenenlerin, incekyasampark@gmail.com mail adresine mail atarak kooperatif yönetimi ile irtibata geçmeleri durumunda detaylı bilgi verilebilecektir.